Hurtownia paliw

Wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży.

Oferujemy hurtowe dostawy paliw do niezależnych stacji paliw, przedsiębiorstw transportowych, firm budowlanych, gospodarstw rolnych, etc.

Jednorazo jesteśmy w stanie dostarczyć paliwo w ilości od 1 000 do 34 000 litrów w terminie maksymalnie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Dysponujemy nowoczesnym i monitorowanym za pomocą GPS transportem z legalizowanymi układami wydawania paliwa. Biorąc pod uwagę ten fakt ilość oraz jakoś są gwarantowane.

Fakt, że jesteśmy obecni na polskim rynku paliw płynnych od 1993 roku oraz szereg referencji z dostaw objętych przetargami publicznymi świadczą o rzetelności i wiarygodności naszej firmy. Oferowane przez nas paliwa cechują się najwyższą jakością i dostarczane są bezpośrednio z baz paliwowych PKN Orlen, Grupy Lotos czy BP monitorowanymi cysternami pod wskazany adres. Dostawy realizujemy w systemie całodobowym.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia szczegółów. Cenę oraz warunki płatności dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dlaczego my?

  • Realizujemy zamówienia w terminie maksymalnie 24 godzin

  • Dysponujemy nowoczesnym i monitorowanym transportem

  • Jesteśmy obecni na polskim rynku paliw płynnych od 1993 roku

  • Cenę oraz warunki płatności ustalamy indywidualnie

img34-kopia (1)-paliwa