Transport paliw

PWH ELEKTRO BENZ

USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Firma PWH „Elektro-Benz” posiada nowoczesny tabor samochodowy przeznaczony do przewozu paliw płynnych.

BOGATE ZAPLECZE

Posiadamy ciągniki siodłowe i podwozia marki Scania oraz naczepy i zabudowy firmy Stokota. Cysterny mają zróżnicowane pojemności – od 19000 do 32000 l, w zależności od potrzeb klienta. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system GPS, który umożliwia monitorowanie pracy pojazdu i kierowców. Spełniają także europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. 

Cysterny wyposażone są w elektroniczne układy pomiarowe firmy Alfons Haar i legalizowane są przez Urząd Miar. Wszystkie układy pomiarowe posiadają możliwość kompensacji objętości paliw w temperaturze 15°C.

 

 

Firma PWH Elektro-Benz dba o odpowiedzialną kadrę pracowników. Kierowcy są odpowiednio dobrani, posiadają dużą wiedzę i wyszkolenie w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych. Znają procedury załadunku i rozładunku paliw. Są przeszkoleni w zakresie obiegu dokumentacji jak również znają zasady czasu pracy kierowców. 

img-bkdsddg01-kopia-1024x587 (1)sddds

 

 

Kładziemy duży nacisk na to, aby wszelkie przepisy były przestrzegane. Swoje działania dostosowujemy do potrzeb klientów. Pracownicy odpowiedzialni w tym zakresie sprawują nadzór nad prawidłowym wykonaniem zadania, mają całodobowy kontakt z kierowcami, a także z klientem w razie takiej potrzeby.

nowe1024